Absolwenci Zakładu Inżynierii Spajania
w 2017 roku

  • Milczarek Rafał
  • Krawiec Maciej Dominik
  • Wyszyński Karol
  • Tobota Konrad
  • Kośmider Marcel
  • Chołuj Tomasz
  • Obidziński Dawid
  • ..............................
  • ..............................
  • ..............................
  • Rynkiewicz Wojciech
  • Sulecki Michał
  • Niedzielska Monika
  • Sulej Wojciech
  • Połaski Przemysław
  • Tokarski Jacek
  • Boopathy Palanisamy
  • ..............................
  • ..............................
  • ..............................
  • Gwiazda Krzysztof
  • Gołoś Jarosław
  • Charkot Arleta
  • Chomżyński Paweł
  • Jankowski Michał
  • Mateusz Piwoński
  • ..............................
  • ..............................
  • ..............................
  • ..............................

Absolwenci Zakładu Inżynierii Spajania w 2016 roku

  • Wiśniewski Jacek
  • Matyja Przemysław
  • Kaczorowski Bartosz
  • Dylewski Michał
  • Szczepaniak Piotr
  • Drabarz Marcin
  • Gajowniczek Mateusz
  • Gałązka Bartosz
  • Paluch Piotr
  • Kuczyński Marcin
  • Kruk Michał
  • Buczyński Wojciech
  • Abell Easwara Dhas
  • Przewodowski Damian
  • Siwek Piotr
  • Rostkowska Renata
  • Gawroński Paweł
  • Małgorzata Rusiecka
  • Karpiuk Kamil
  • Kamiński Filip
  • Błaszczak Maciej
  • Muhammad Aqeel Aslam
  • Pacholska Hanna
  • Mercha Piotr
  • Gabrel Mariusz
  • Skopiński Szymon

Góra strony

Absolwenci Zakładu Inżynierii Spajania w 2015 roku

  • Niebrzydowski Karol
  • Walendziak Adam
  • Mierzwa Paweł
  • Drozd Mateusz
  • Skowrońska Katarzyna
  • Ługowska Milena
  • Kuliński Bartosz
  • Pałyga Paweł
  • Kuba Damian
  • Gołębiowski Łukasz
  • Klepacz Marcin
  • Jankowski Marcin
  • Olichwirowicz Dorota
  • Panas Arkadiusz
  • Wałęka Piotr
  • Zdrojewski Rafał
  • Krasuski Artur
  • Żmijewski Sławomir
  • Aleksandrowicz Paweł
  • Tyburska Justyna
  • Skublewska Aleksandra
  • Łebkowski Robert

Góra strony

Absolwenci Zakładu Inżynierii Spajania w 2014 roku

  • Tobota Konrad
  • Słomiński Mateusz
  • Gańko Wojciech
  • Borkowska Milena
  • Długoszewski Tomasz
  • Zając Maciej
  • Karolak Radosław
  • Wyszyński Karol
  • Kwiatkowski Mariusz
  • Weremiuk Paweł
  • Szczepaniak Adam
  • Dyner Piotr
  • Burchart Hubert
  • Sędek Damian
  • Sieczka Michał
  • Andrzejewski Michał
  • Mrówka Jerzy
  • Słoma Karol
  • Maciąga Krzysztof
  • Wielgosz Piotr
  • Sawicki Sebastian
  • Adamiec Jan

Góra strony

Absolwenci Zakładu Inżynierii Spajania w 2013 roku

  • Wiśniewski Piotr
  • Wożniak Bartosz
  • Piasecki Rafał
  • Łukasik Krzysztof
  • Paczkowski Paweł
  • Lach Mateusz
  • Panuszewski Piotr
  • Dobkowski Krzysztof
  • Michalak Maciej
  • Załęski Tomasz
  • Podlasiński Marcin
  • Siedlec Robert
  • Jarosz Dorian
  • Truszkiewicz Eliza
  • Kowalski Artur
  • Kocur Jakub
  • Piątek Maciej
  • Stachowicz Krzysztof
  • Szubiczuk Michał
  • Cioć Erwin
  • Galiński Stanisław
  • Paliwoda Jacek
  • Błachnio Maciej
  • Tokarska Olga
  • Ługowska Milena
  • Nagórka Krzysztof
  • Jazowski Andrzej
  • Osowiecki Grzegorz
  • Raczkowski Rafał
  • Sędek Konrad
  • Rosiak Mariusz
  • Kubiak Damian
  • Varghese Dipin
  • Giżyński Paweł

Góra strony

Absolwenci Zakładu Inżynierii Spajania w 2012 roku

  • Hermanowski Kamil
  • Tomaszewski Paweł
  • Kusak Daniel
  • Rechnio Monika
  • Jakuszko Tomasz
  • Krygielski Krzysztof
  • Wiśniewski Bartosz
  • Lewandowski Radosław
  • Kuczyński Marcin
  • Prusaczyk Michał
  • Kuśpiel Robert
  • Drozd Mateusz
  • Rogala Joanna
  • Jesiotr Łukasz
  • Oryl Michał
  • Markiewicz Michał
  • Garycka Justyna
  • Chełstowski Maciej
  • Jaworski Mateusz
  • Waśkowski Krzysztof
  • Białkowski Michał
  • Gawkowski Tomasz
  • Wojnarowski Konrad
  • Parulski Adam
  • Nowak Wanda
  • Karolak Radosław
  • Kondej Adam
  • Weber Damian
  • Stasiuk Michał
  • Gogol Szymon
  • Zaliwski Mariusz
  • Nieroda Damian
  • Borowy Mariusz
  • Pałuba Małgorzata
  • Towarek Rafał
  • Modrzyński Sebastian
  • Jopkiewicz Andrzej
  • Sielicki Michał
  • Gąsiorowski Piotr
  • Gierwatowski Artur
  • Baranowski Michał

Góra strony

Absolwenci Zakładu Inżynierii Spajania w 2011 roku

  • Wawruch Jakub
  • Karpiesiuk Kamil
  • Stopczyński Łukasz
  • Rudaś Tomasz
  • Zembrzuski Paweł
  • Rosiak Mariusz
  • Czmiel Olga
  • Michalski Tomasz
  • Czubrzyński Damian
  • Karpiuk Kamil
  • Mateusiak Tomasz
  • Brzozowski Ariel
  • Sutkowski Krzysztof
  • Budziłowski Jacek
  • Figarski Tomasz
  • Kubacki Marcin
  • Rudziewicz Krzysztof
  • Wiśniewski Piotr
  • Topa Marcin
  • Smoliński Grzegorz
  • Zdrojewski Paweł
  • Zwoliński Rafał
  • Kwiatkowski Marcin
  • Gruczek Rafał
  • Bronisz Włodzimierz
  • Włodarczyk Klaudia
  • Jarosz Artur
  • Toczyski Sebastian
  • Lankiewicz Konrad
  • Wiśniewski Paweł
  • Andrzejczyk Paweł
  • Popławski Przemysław
  • Grzybicki Mateusz

Góra strony

 ZIS-Informacje   Aktualności   Dydaktyka   Badania   Publikacje   Oferta 

Wszelkie prawa zastrzeżone
© Zakład Inżynierii Spajania